Rokapos Restoran Yönetim Sistemi Destek Merkezi

Uygulamamız hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DESTEK EKİBİ İLE İLETİŞİME GEÇİN

ROKAPOS RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ
SIKÇA SORULAN SORULAR

Aşağıda Rokapos Restoran Yönetim Sistemi sıkça sorulan sorular (cevapları ile) verilmiştir.

Hayır. 30 günlük deneme üyeliğiniz boyunca girdiğiniz veriler kaybolmayacaktır. Deneme üyeliğinizin sona ermesi durumunda paket satın alarak kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Size en uygun paketleri incelemek için Paketlerimiz .

Hayır. Rokapos Restoran Yönetim Sistemi, deneme üyeliği oluşturmak için sizden kredi kartı bilgilerinizi istemez.

Evet. Ham madde, mamul, yarı mamul ve stok adedi takibi yapabileceğiniz bir modül bulunmaktadır. Gelişmiş bir stok takibi modülüne sahiptir.

Evet. Telefon ile paket servis desteği bulunmaktadır. Caller ID cihazı, telefon ile gelen siparişlerinizin detaylarını kaydedebilir ve arama sırasında müşteri bilgilerini sistemden çekebilirsiniz.

Hayır. Rokapos Restoran Yönetim Sistemi bulut tabanlı bir yazılım olduğu için teknik ekibimiz uzaktan erişim ile her türlü destek hizmetini verebilmektedir. Bu sebeple teknik destek hizmeti ücreti bulunmamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her türlü destek için teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. Uzaktan erişim ile destek değil, yerinde destek talep ederseniz bu durumda, talep ettiğiniz desteğe göre bir ücretlendirme yapılacaktır. Talep edilen destekler değişiklik gösterdiğinden, bunu destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. destek@rokapos.com ve 0 (542) 277 73 96 iletişim adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evet. Dilediğiniz termal yazıcıyı kullanabilirsiniz. Bu bağlamda elinizde değerlendirmek istediğiniz bir termal yazıcı var ise onları da kullanabilirsiniz. Sürücülerini yükleyip çalıştıklarına emin olduktan sonra sistemin kurulumunu yapabilirsiniz.

Rokapos Restoran Yönetim Sistemi’nde çalışan garsonların sipariş aldığı terminal cihazlarının Android işletim sistemine sahip olması yeterlidir.

Rokapos Restoran Yönetim Sistemi kasa cihazı windows işletim sisteminde olmalı ve internet bağlantısı özelliği bulunmalıdır.

Restoran Yönetim Sistemi Sıkça Sorulan Sorular

Restoran Yönetim Sistemi Sıkça Sorulan Sorular

CEVAP BULAMADINIZ MI ?

Lütfen destek sayfamıza göz atın.

DESTEK

 Tamamı ESB Yazılım tarafından geliştirilmiş bir restoran yönetim sistemi uygulamasıdır.